Bijscholing Techniekanalyse door Jac Orie

Op zaterdag 14 mei organiseren we weer een bijscholing onder leiding van Jac Orie. Jac gaat in op de techniekanalyse van topsporters.

Op zaterdag 14 mei organiseren we weer een bijscholing onder leiding van Jac Orie. Jac gaat in op de techniekanalyse van topsporters. 

Aan de hand van videobeelden van topschaatsers zal hij samen met de deelnemers aan deze bijscholing de techniekverschillen bekijken en analyseren.

Datum en tijdstip

Zaterdag 14 mei 2022
09.30-10.00: Ontvangst met koffie en thee
10.00-13.00: Bijscholing

Locatie

De Uithof
Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag

Kosten

Leden: gratis
Niet-leden (als er een week van tevoren blijkt dat er nog ruimte is): 20 euro (aanmelden via mail)

Voor wie

Schaatstrainers (alle disciplines) vanaf ST1-niveau

Licentiepunten

Na het volgen van deze bijscholing ontvang je 3 punten voor technisch-kader licentie.

Aanmelden

Aanmelden doe je via de Ledenpagina.

Delen

Meer

Workshop marathonschaatsen – 13 december

Op zaterdag 13 december 2025 wordt er een workshop gegeven over het volgende vraagstuk: ‘Hoe stimuleren we het marathonschaatsen bij pupillen/junioren en oudere schaatsers’. In

Webinar Videoanalyse – 22 december

Op maandag 22 december organiseren we, in samenwerking met Manon Spruit, eigenaar van Spruit Sportcoaching, een webinar over videoanalyse.Tijdens dit webinar laat Manon zien hoe

Voor leden

In onze speciale ledensite vind je o.a. de Kennisbank
en kun je je aanmelden voor bijscholingen.

Lid worden

Wil je lid worden van de NSTV?
Vul dan direct het online inschrijfformulier in.